PASLAUGOS

„Statybų priežiūra“ specializuojasi gyvenamųjų namų statybos darbuose, statybu organizavime ir valdyme, tačiau plečiamės ir apimame tiek pramoninius, tiek komercinius projektus.

01

Gyvenamųjų namų statyba

Kalbant apie mūsų gyvenamųjų namų statybos projektus, mes ypač akcentuojame kokybę ir laiką, taip pat yra svarbus kainos kriterijus. Sakoma negalima suderinti šių trijų dalykų, tai netiesa. Mes tai galime padaryti!

02

Daugiabučių statyba

Turime sukaupe patirties daugiabučių statybos procesų valdyme. Turime kompetetingus projektuotojus, sąmatininkus ir statybų inžinierius. Mūsų klientai giria mūsų visapusišką projektų valdymą ir visas statybos galimybes kaip pagrindines mūsų stipriąsias puses. Mes pasirūpinsime jūsų projektu nuo koncepcijos iki galutinio rezultato.

03

Statybų konsultacijos

 Teikiame įvairias statybų konsultacijas. Norite statytis namą ir nežinote nuo ko pradėti? Skambinkite! Nežinote kokia medžiagas pasirinkti jūsų statomam namui? Skambinkite! Perkate namą ir norite sužinoti ar jis kokybiškai pastatytas? Skambinkite!

04

Dizainas ir architektūra

Dizaino ir architektūros komanda išskiria mus iš konkurentų. Mes galime prižiūrėti jūsų statybos projektą nuo pradžios iki pabaigos taip užtikrinant nuoseklumą ir sklandumą. 

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mūsų konsultantais, ir kartu išspręskime, kaip paversti jūsų svajones realybe.